Про Нас
Цифрові технології міцно увійшли в наше повсякденне життя і вже немає жодної її області, де так чи інакше не використовувалися б комп'ютери. Тож не дивно, що попит на якісне програмне забезпечення дуже високий і особливо популярні продукти SaaS (software as a service), або програмне забезпечення на вимогу. ПО цієї категорії не вимагає від користувача серйозних навичок і знань, так як його обслуговування та налаштування виконуються розробником або провайдером.


Компанія Webstick була заснована в 2014 році спеціально для розробки SaaS додатків і стала однією з перших в Україні фірм, повністю спеціалізуються на цьому виді продукції. На початку шляху ми зіткнулася з безліччю проблем, вирішення яких, як часто буває в інноваційних проектах, довелося шукати самостійно. Але всі перешкоди були з честю подолані і на світ з'явилося перше дітище Webstick. Це був продукт QRBoss - унікальний для України сервіс зворотного зв'язку через QR коди.


Зараз в портфоліо нашої компанії більше 100 успішно реалізованих проектів, а також кілька десятків продуктів, створених у співпраці з іншими фірмами. Ми працюємо в самих різних областях. Динамічно розвиваючись, Webstick істотно розширила сферу діяльності, і ми можемо запропонувати не тільки розробку і підтримку SaaS продуктів, але і створення веб-сайтів на базі WordPress, Opencart, 1C Bitrix, October CMS. Основними фреймворками в розробці є Laravel і Yii2, але на цьому цьому наш стек технологій не закінчується. Так само активно розвиваємо дизайн, розробку мобільних додатків на Flutter. Маємо досвід роботи з конструкторами сайтів Tilda, Shopify, Webflow.


Компанія Webstick може запропонувати розробку інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, інформаційних і розважальних порталів, блогів, Лендінгем і інших ресурсів. Наша команда - це не просто професіонали високого рівня, які люблять свою роботу. Ми творчий колектив, який уникає шаблонних рішень і завжди шукає індивідуальний підхід до кожної поставленої задачі.


Мета нашої роботи, створення сучасних, ефективних і надійних продуктів, які обслуговуються безпосередньо розробниками. Ми вважаємо, що користувач повинен отримувати задоволення і користь від використання програмного забезпечення, а всі технічні моменти - це доля професіоналів від IT. Наші послуги доступні - вони розраховані не тільки на представників великого бізнесу. Сервісами SaaS від Webstick користуються сотні великих і малих компаній в Україні і за кордоном, в тому числі індивідуальні підприємці.
© WebStick 2021
UA
EN
/
/
/
/
/